Jurvassa kisattiin taas!

21.06.2019

Perinteiset iltakisat ammuttiin Jurvan radalla ja tulokset ovat tässä:

Y)
1. Saarinen Pasi                         KMY 23-25-25=73
2. Heikkiniemi Ari                       RMY 23-24-23=70
3. Bäckman Marcus                    RS 22-23-22=67
4. Kuusisto Kimmo                     SA 24-19-21=64
5. Niemelä Timo                         KuKU  22-19-22=63
6. Luoma Timo                           KMS  20-22-21=63
7. Nieminen Juha                        EuSA 19-24-19=62
8. Korpinen Aki                           SA  21-21-18=60
9. Terho Ville                              SA  20-19-20=59
10. Vuorela Mikko                       YMS 19-19-20=58
11. Hannukainen Panu                 SA   16-19-22=57
12. Laaksonen Santeri                 EuSA 20-16-21=57
13. Salo Jani                               YMS 19-20-17=56
14. Arentti Matti                          YMS 19-12-21=52
15. Steier Stephan                      SA 11-14-18=43

Y20)
1. Rusula Max                              YMS  21-17-20=58
2. Salo Santtu                              YMS  12-14-14=40

Y50)
1. Oinonen Esa                             PHC 22-22-21=65
2. Mattila Jouni                             P-HA  21-20-23=64
3. Kinnunen Pekka                        ViitA 21-20-23=64
4. Aho Seppo                                JMS 20-22-21=63
5. Hokkanen Janne                        P-HA 24-18-20=62
6. Ropilo Jukka                             KKV 19-21-21=61
7. Yli-Jaskari Kimmo                      YMS 20-20-18=58
8. Rappe Markku                           YMS 23-18-17=58
9. Ylikangas Mauno                        KannA  21-19-17=57
10. Risku Ari                                 YMS   19-20-15=56
11. Polvi Timo                               LMS 20-20-15=55
12. Martin Mikael                          PSF 19-18-17=54
13. Lammi Matti                           YMS  13-20-19=52
14. Kuusisto Jarkko                       SA  18-16- 9= 43

Naiset
1. Korhonen Merja                        KurA  22-20-22=64
2. Uusitalo Marjo                          KurA  19-18-20=57
3. Rantasalo Jaana                       PHC  16-21-17=54
4. Anttila Mirka                            KurA  19-16-12=47
5. Valtari Sari                              YMS      18-11-17=46
6. Rieppola Piia                            PHC     12-17-11=40

Y60)
1. Laahanen Vesa                         ViitA  24-22-21=67
2. Manninen Juhani                       SaSa  24-21-21=66
3. Valtonen Timo                          MKMS 22-19-24=65
4. Rämö Jari                                PHC    19-23-21=63
5. Ojala Ari                                  IMS    20-20-20=60
6. Ala-Honkola Veli                       JMS  21-19-20=60
7. Sinnemäki Juhani                     YMS 18-23-19=60
8. Parikka Matti                            KRM 21-19-19=59
9. Kaira Timo                               EuSA 16-21-21=58
10. Polvi Kari                               LMS   16-20-20=56
11. Moisio Reino                          ViitA   16-15-20=51
12. Norri Antero                          EuSA  15-18-17=50

Y70)
1. Argillander Reijo                      ViitA  19-18-22=59
2. Honkaharju Matti                     RMY  18-20-18=56
3. Mikkola Arvo                           JMS   16-22-18=56
4. Ruohonen Jukka                      KMY  15-18-17=50

Y75)
1. Mäkinen Taisto                        YMS  21-23-22=66
2. Varis Aimo                              ViitA  20-21-20=61
3. Kriikkula Reino                        JMS   22-18-21=61
4. Kallio Jorma                            EuSA 15-18-17=50
5. Teini Martti                             ESF  14-18-17=49
6. Nieminen Martti                      EuSA 17-15-16=48 
14.09.2019In the mean while...
25.08.2019Hyvinkään osakilpailutulokset
18.08.2019Kaustinen 17.8.
14.08.2019Kun suurensuuri ja pienenpieni kohtaavat..
04.08.2019Euran osakilpailu
24.06.2019Juhannustaikoja Kiikalassa
21.06.2019Jurvassa kisattiin taas!
17.06.2019Kokkovuoresta terveiset!
15.06.2019Kokkovuoresta tulokset!
31.05.2019Esbotrap Kiikalassa

Siirry arkistoon »